Nokia 3310, 1 milyon volt ile şarj edilirse ne olur ? - Blogbeyin | Yazmaya gönüllü arkadaş topluluğu

12 Mar 2019

Nokia 3310, 1 milyon volt ile şarj edilirse ne olur ?

3310

Nokia 3310, 1 milyon volt ile şarj edilirse ne olur ?

Nokia 1865 yılında Finlandiya merkezli bir şirkettir. Şirketin 2000'li yılların başında çıkardığı telefonlardan bir tanesi olan 3310 sağlamlığı ve o zamanın şartlarına göre baya kullanışlı bir telefon olmaz özelliği taşıyor. Bunun yanında dünya da en çok satılan cep telefonlarından da bir tanesi olma özelliği taşıyor. 


Nokia rakipsiz gibi görünen piyasa da ios ve androidin çıkmasıyla beraber hızlı bir düşüşe geçti. Symbian işletim sistemi teknolojinin gerisinde kalmaya başladı. Bunun üzerine Microsoft'un geliştirdiği mobil işletim sistemiyle Lumia serisini çıkarsa da pek istediği satış rakamlarına ulaşamadı.


Bu noktadan sonra 3310 gibi rakamsal olarak ciddi satışlar yapan telefonu geçtiğimiz yıllarda teknik özellikleri bakımından tekrar piyasaya çıkartarak unutulmaktan kurtuldu diyebiliriz.Ama efsanelerin efsanesi bu telefon sağlamlığını yapılan her türlü fiziksel şartta göstermiş. 
Telefonu çekiç gibi kullanmaktan tutun, kurşun geçirmezliğine kadar her türlü teste tabi tuttular. Bu başlıkta da belirttiğim gibi 3310'a 1 milyon volt elektrik verilerek şarj ediliyor ve sonuç ortada...Yorumlar


EmoticonEmoticon

Kapat