Reklam izleyerek para kazanma nedir, nasıl yapılır - Blogbeyin | Yazmaya gönüllü arkadaş topluluğu

4 Mar 2019

Reklam izleyerek para kazanma nedir, nasıl yapılır


Reklam izleyerek para kazanma nedir, nasıl yapılır

Teknoloji nelere kadil. Böyle bir giriş yapmak hiçte yersiz değil aslında. Günümüzde reklam artık her alanda var. Mahallenin bakkalı bile reklam verebilir halde. Bu bir küçümseme cümlesi kesinlikle değil. Ulaşılabilir reklam mecraları hemen hemen her yerde. Verdiğiniz reklamlarla da satışlarınızda ciddi artışlar hatta patlamalar bile yapabilirsiniz.
Reklam tabi kide bir bedel karşılığında verilir ve yayınlanır. Yayınlanan reklamlar ne kadar kullanıcıya ulaşırsa o kadar etkili olabiliyor. Verilen her reklam kullanıcılara bazen hitap etmiyor yada ulaştırılamıyor. Bu durumda bizim konumuza gelelim. Reklam izleyerek nasıl kazanç elde ederiz.
Mobilde Rodo App, Mergen, Google Ödüllü Anketler ve bir önceki yazımda yazdığım Yandex.Tokola gibi uygulamalar sayesinde para kazanılabilir.
Örneğin; Rodo App uygulamasında bir kayıt oluşturduktan sonra günlük, saatlik videolar izleyerek puanlar kazanır ve topladığınız bu puanlarla da maddi karşılığı olan seçiminize göre ürünler yada para alabilirsiniz.
Mergen de buna benzer bir şey yapar ama bunda görüntülenen videolardan sorular sorar. Sorduğu sorular belli oranlarda puanlara tekamül eder. Elde edilen puanları dönüştürdüğünüzde 20 TL alt limit olmak şartı ile paranızı çekebilirsiniz.
Basit bu tarz uygulamalar ile boşa geçirdiğiniz vakitlerde para kazanabilirsiniz. Para kazanma oranızı aslında siz belirlersiniz. Mobilde geçirdiğiniz vakit size ne kadar kazanacağınızın sinyalini bir nevi veriyordur.
Yorumlar


EmoticonEmoticon

Kapat