Yeni Simplify 2 blogger teması - Blogbeyin | Yazmaya gönüllü arkadaş topluluğu

29 Mar 2019

Yeni Simplify 2 blogger teması

New Simplify 2 Responsive Blogger Template

Yeni Simplify 2 blogger teması

İşte yeni Simplify 2 teması karşınızda. Daha önceden var olan temasında ufak değişikler yaparak daha estetik ve kullanışlı olması sağlanan tema oldukça şık duruyor. IDNTHEME tarafından yapılan tema basit arayüzü ve responsive özelliği ile de webmasterlar için oldukça kayda değer denilebilir.

Oldukça makul bir fiyata satışta olan tema, footer bölümündeki şifrelenmiş olan linkle de ücretsiz olarak dağıtılmış. İsteyen linki ve sınırsız özelliklere makul bir fiyat karşılığında sahip olabilirler.

3 yorum:

 1. Mükemmel bir görüntüsü var. Ellere sağlık. Mevcut temayı oturtana kadar o kadar çok tema denedim ki. Şimdi oturduğunu düşünüyorum. Ama böyle güzel temalar gördükçe şeytan sürekli dürtüyor :-)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle öyle.. Aynı durumu bende çoğu kez yaşıyorum. Ne zaman tamam bu tema tam benim sayfama göre desem yeni bir tema karşıma çıkıyor ve acaba bunu mu denesem diye iç geçiriyorum :) Ama şu anda kullandığım tasarım gayet iyi görünüyor tabi yeni tasarımlar çıkana deyin :) Yorumunuz ayrıca için teşekkürler.

   Sil
 2. Çok güzel bir temaya benziyor.Önizleemede de bayağı hızlı çalışıyor. Paylaşım için teşekkürler

  YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon

Kapat