TikTok, Musical.ly'nin ardından etkisini kayıp mı ediyor ? - Blogbeyin | Yazmaya gönüllü arkadaş topluluğu

14 Nis 2019

TikTok, Musical.ly'nin ardından etkisini kayıp mı ediyor ?

TikTok

TikTok, Musical.ly'nin ardından etkisini kayıp mı ediyor ?


Tiktok bilindiği üzere mobil uygulamalarda kullanılan arka planda müzik oluşturularak çeşitli video ve sahneleri kurmak için kullanılan bir uygulama.

Sosyal medyada ilk girişi Musical.ly ile giriş yapan bu sistem sonrasında Tiktok ve Musical.ly uygulamalarının geçtiğimiz yıl birleşmesi ile daha da güçlenmişti. Uygulama etki alanı olarak çok fazla kitleye hitap etmiş, belli sürelerde PlayStore ve App Store'da ilk sıralarda kendine yer edindi. Sosyal dünyanın devamlı güncellenmesi bir yerden sonra uygulamalara olan ilgiyi de azaltmaya başladı. Belli bir dönem de zirvede olan bu uygulamalar diğer büyük platformların yine de etkisi altında kalarak kendini listelerin sonuna doğru itiyor.

Musical.ly

Kardeş olarak birleştiği Musical.ly ile de beklentileri tam olarak karşılayacak gibi görünmeyen TikTok-Musical.ly kardeşliğine yeni sürümlerin gelmesi bekleniyor. Bu sürüm şu anda net olmasa da TikTok Spotlight olarak karşımıza çıkacak. Bu kavram ile de kendini sosyal platformlarda hala varlığını sürdürmeyi hedefliyor.
Yorumlar


EmoticonEmoticon

Kapat