Operasyon: ANKA, Milli İHA Savaş oyunu - Blogbeyin | Yazmaya gönüllü arkadaş topluluğu

3 May 2019

Operasyon: ANKA, Milli İHA Savaş oyunu

Operasyon: ANKA indir

Operasyon: ANKA, Milli İHA Savaş oyunu

Operasyon: ANKA mobil platformlar için oyun olarak Uluslararası Savunma Sanayi Fuarında tanıtıldı. Uygulama Milli İnsansız Hava Aracı olan Anka-S'ten esinlenilerek yapıldı. Oyuncular için ücretsiz bir şekilde Google Play ve Appstore'da yayınlandı.

Operasyon: ANKA indir

Oyun genel hatları ile 6 farklı düşman, 20 farklı görevden oluşuyor. İçeriğinde; hedef imha, hayatta kalma, savunma, koruma ve kurtarma temalı birçok farklı türde 20 farklı görev, 3 farklı coğrafi temada 20 farklı harita, 6 farklı çeşitte düşman birimi, 4 farklı çeşitte düşman boss birimi, 7 farklı çeşitte müttefik birim ile ses sanatçıları tarafından kaydedilmiş yönlendirici sesler ve konuşmalar içeriyor.

Operasyon: ANKA indir


App Store

Google Play

2 yorum:

  1. Harika olmuş :-) Bunu da yaptık yani. Gerçekten şöyle büyüyecek ve herkes tarafından tanınacak bir oyunumuz da olsa keşke.

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Kesinlikle indirdim tabi unity gibi oyun geliştiricileri kadar olmasa da oynama keyfi veren bir oyun ve bu tür oyunların devamı gelerek biz de varız demek ülke tanıtımı açısından da önemli bir faktör umuyorum; daha iyileri çıkacak ve gelişecektir.

      Sil


EmoticonEmoticon

Kapat