Hakkımızda - Blogbeyin | Yazmaya gönüllü arkadaş topluluğu

Hakkımızda

blogbeyin.com_logoBlogbeyin kimdir ?

Yazmaya gönül vermiş arkadaş topluluğuyuz. Neden topluluk diyorum bu yazma eylemine gönül veren 3-4 kişiyiz ve her geçen gün bu sayımızı arttırıyor, paylaşımlarımızın kalitesini bu yönde ilerletiyoruz. Gönüllülük esas olmak kaydıyla yazılarımızı gerek mizah gerek eleştiri ve görsel yönleri ile okuyucularımıza, içeriğinde felsefeden teknolojiye, gündem konularından webmaster konularına kadar kapsamlı paylaşımlar sunmaya çalışıyoruz.

Kendi içinde misyon ve vizyon oluşturarak aklımızda olan bütün soruları hep birlikte bu çerçevede cevaplamak için başladık. Misyonumuzun en önemli gayesi  toplumla birlikte gelişmek ve hep birlikte geliştirdiğimiz toplum da huzurla yaşamak.

Bu sebeptendir ki: Her toplumun gençlik nereye gidiyor şüphesini gidermek için girdik. Topluma katkı sağlamak birincil amacımız olmakla birlikte eğlenceden düşünceye fiziksel güçten ruhsal desteğe her alanda toplum da fikir anlayışını sağlamak ve ulaşabildiğimiz her alanda her türlü materyal ile yazılarımızda yaşam bilinci oluşturmaktır. Bir kez yaşadığımız hayatımızda, insana ve diğer bütün canlılara yaşam şansı veren dünyamızı en iyi şekilde önümüzde ki günleri taşımaktır.
İşin bu kadar başında iken nasıl iddialı konuşuyoruz diyebilirsiniz. Bu konuda ne söylediysek gençler olarak yeni bir anlayış biçimi yaratmak için başladık. İnanıyoruz ki sizlerde bizi yalnız bırakmayacaksınız. Eleştirilerinizi heyecanla bekliyoruz.

Not: Sayfada yer alan tüm ürünler kendi çalışmalarımız sonucu oluşturulup DMCA.com Protection Status ile lisan lanmıştır. Bununla beraber 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği sayfada paylaşılan hiç bir yazının kaynak gösterilemeden paylaşılması etik bir davranış değildir. Teşekkürler.

Yorumlar
Kapat